Hiekoitussepeli ja hiekoitussora
Saatavilla hiekoitukseen laadukkaita tuotteita suursäkeissä ja irtotuotteena. Tuotteet sopivat normaalin hiekoituksen lisäksi myös rekka-autojen hiekottajiin. Tuotteet on suolattu. Tarvittaessa myös suolaamatonta.
- Hiekoitussepeli 4-8 mm
- Hiekoitussora, pesty 3-8 mm, standardoitu
Tuotteita on saatavilla 640 litran suursäkeissä, irtotuotteena ja niitä voi noutaa omalla peräkärryllä 24/7 koura-autovarikolta Antinniityntie 10, Palokka (Heinämäen teollisuusalue)
Hinnat:
1. Noudettuna Suursäkki 640 ltr (n. 850 kg) 80 € (ei normaalisti nostopalvelua)
2. Toimitettuna Suursäkki 640 ltr ( n. 850 kg) max 20 km Palokasta 80 € säkki + 50 € rahti. Koura pystyy nostamaan säkin n. 8 metriin autosta, jopa suoraan hiekoituslaatikkoon.
3. Noudettuna omalla peräkärryllä n. 600 kg = 75 lapiollista 40 €, josta maksu tai laskutustiedot hallin oikealla laidalla olevaan itsepalvelupisteen postilaatikkoon.
Suuremmat määrät toimitettuna, kysy tarjous 0400 546 245
